KONST / Litografier / Färglitografi 15285219
nr 1528 5219
Ardy Strüwer
(1939-2023), Sverige
Färglitografi, Ardy Strüwer (f. 1939), Sverige. "the dreamer". Signerad, numrerad 122/125,43x56 cm, yttermått inklusive ram: 51x67
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 20 mars 2023
kl 20:26:22
15/3 14:08:06
300 kr
20/3 17:31:34
Ardy Strüwer
Läs mer om Ardy Strüwer